Tüm Duyurular

Tüm Duyurular

EMUM ile Uğur Okulları arasında İyi Niyet Protokolü İmzalandı

EMUM & Uğur Okulları Gaziemir Kampüsü arasında iyi niyet protokolü merkez müdürümüz Dr. Serdar YILDIRIM Ve Uğur Okulları Gaziemir Kampüs Müdürü Ahmet PAKSOY tarafından imzalandı. Değerli Uğur Okulları Ailesi’ne bizi iyi ağırladıkları için teşekkür ederiz. Gençlerimize geleceğe dair iyi bir farkındalık yarattığımızı ümit ederiz.

0 comments

EMUM – DYO İşbirliği Protokolü İmzalandı

DEÜ Teknoloji Transfer Ofisi (DETTO) desteği ile Dokuz Eylül Üniversitesi bünyesinde EMUM & DYO arasında işbirliği protokolü merkez müdürümüz Dr. Serdar YILDIRIM Ve DYO Ar-Ge Direktörü Dilek Yücel tarafından imzalandı. İmza törenimizden sonra merkezimizde DYO çalışanları ile yaptığımız teknik gezi ile ileriye dönük yapılacak bir çok çalışmanın ilk adımlarını da atmış olduk. Merkezimiz olarak Üniversite-Sanayi […]

0 comments
EMUM-is-guvenligi-egitimi

İş Güvenliği ve Genel İlk Yardım eğitimi başarı ile tamamlandı.

Üniversitemiz merkezlerinden İSAMER ile ortaklaşa yürüttüğümüz ve EMUM personel ve öğrencileri için çok gerekli gördüğümüz İş Güvenliği ve Genel İlk Yardım eğitimini Öğr. Gör. Tuğba Demirel ve Öğr. Gör. Dr. Bamsı Tür hocalarımızın değerli anlatımlarıyla başarı ile tamamladık.   

0 comments
Kale Pratt & Whitney ziyareti

Kale Pratt & Whitney Grubu merkezimizi ziyaret etti

Dokuz Eylül Üniversitesi Rektör vekili ve merkez müdürümüz Prof. Dr. Erdal Çelik, Kale Pratt & Whitney grubu ile merkezi ziyareti ve protokol görüşmeleri gerçekleştirdi.

0 comments

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü Merkezimizi ziyaret etti.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü,İzmir Valisi Erol Ayyıldız ve AK Parti İzmir Milletvekili Necip Kalkan, Rektör Vekili Prof. Dr. Erdal Çelik hocamız eşliğinde Merkezimizi ziyaret etti.  

0 comments